FAQ

 

Po wejściu w swój profil wybierz opcję „Napisz wiadomość” lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 609 549 200

Po zalogowaniu znajdziesz się w swoim profilu Onyx Thank You. W zakładce „Historia punktów” dowiesz się, ile punktów udało Ci się zebrać na Twoim koncie oraz w jakich dniach i za co zostały Ci przyznane.

Punkty bonusowe możesz otrzymać za następujące rzeczy: - za przystąpienie do programu Onyx Thank You: 50 punktów, - za polubienie naszego profilu Onyx Tan na Facebooku: 50 punktów, - za udostępnienie naszego profilu Onyx Tan na swojej tablicy: 50 punktów, - z okazji urodzin: 20 punktów (o ile ich data jest taka sama lub późniejsza niż data dołączenia do programu).

Wszystkie punkty – te za nadesłane części saszetek oraz bonusowe – naliczane są w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki, od daty urodzin lub wykonania powyższych czynności.

Byśmy mogli przyznać punkty za działania na Facebooku musimy otrzymać potwierdzenie. Wystarczy, że otrzymamy link do Twojego profilu. Wówczas sprawdzimy, czy lubisz nasz profil oraz to, czy na Twojej tablicy znajduje się udostępnienie. Pamiętaj, że musisz zmienić ustawienia prywatności na Publiczne, byśmy mogli zobaczyć Twoje działania. Po dodaniu przez nas punktów do Twojego profilu, możesz ponownie zmienić ustawienia prywatności według swoich preferencji.

Wejdź w zakładkę „Ustawienia”, następnie „Prywatność”, następnie przy opcji „Kto może zobaczyć dodawane przeze mnie treści?” zaznaczamy „Publiczne”.

Zebrane zgrzewy od saszetek i puste tuby należy wysyłać na poniższy adres:
Onyx International Sp. z o. o.
ul. Polna 125
87-100 Toruń

Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów możesz zamówić nagrodę. W tym celu zaloguj się do swojego profilu Onyx Thank You, a następnie: Wejdź w zakładkę „Nagrody” Wpisz swój PESEL oraz Urząd Skarbowy Wybierz typ nagrody i wciśnij „Zapisz” Wybierz sklep i naciśnij „Zapisz” Wybierz kwotę nagrody i wciśnij „Zapisz” Naciśnij „Zamawiam nagrodę” Pamiętaj aby uzupełnić dane adresowe w swoim profilu. Tylko posiadając pełny adres będziemy mogli wysłać Ci nagrodę!

Nagrodę otrzymasz w ciągu 30 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące m.in. warunków przystąpienia do programu lojalnościowego Onyx Thank You, konta uczestnika, gromadzenia punktów, wymiany punktów na karty podarunkowe, zamawiania nagrody znajdują się w Regulaminie, który zawarty jest na stronie internetowej thankyou.onyxtan.pl.